2015 Kayra Tunik Modelleri


Püskül Detaylı Siyah 2015 Kayra Tunik Modelleri
Püskül Detaylı Siyah 2015 Kayra Tunik Modelleri

Şifon Detaylı Puantiyeli Pudra 2015 Kayra Tunik Modelleri
Şifon Detaylı Puantiyeli Pudra 2015 Kayra Tunik Modelleri

Tesettür giyimin en önemli isimleri arasında yer alan Kayra, her sene olduğu gibi 2015’te de son derece iddialı bir koleksiyonu bizlere sunmayı başardı. Özellikle tunikleri ile dikkatleri üzerine çeken marka, bu senenin sokak modasını etki edecek markalardan birisi olduğu şimdiden ispatlamış durumda.

    2015 Kayra tunik modelleri kaliteli kombinler yapabilmenize imkan sağlayan, ürün çeşitliliğinin de son derece geniş olduğu bir koleksiyon ile karşımıza çıkıyor. Birçok bayanın Kayra’ya olan ilgisi tunik modelleriyle birlikte daha da artacak gibi görünüyor. Özellikle de şifon detayları olan puantiye desenli pudra rengi tuniklere mutlaka göz gezdirmenizi tavsiye ediyoruz. Son derece zarif bir görünüme sahip olan bu modeli hemen her yerde de kullanabilecek olmanız sizler için önemli bir avantaj sağlayacaktır. Aynı şekilde bu sezonun en trend ürünleri arasında yer alan çizgili kıyafetler konusunda da Kayra’nın birbirinden şık modelleri bizlere sunduğunu belirtmekte fayda var. Siyah üzerine çok abartıya kaçılmadan uygulanan beyaz çizgi desenleri gerçekten başarılı sonuçlar elde edebilmenize imkan sağlıyor.

2015 Kayra tunik modelleri püskül detaylarının çok başarılı şekilde kullanıldığı ürünleri de içeriyor. Siyah renkteki püsküllü tunikler görüntü itibariyle son derece başarılı bir model konumunda. Bunun yanı sıra zeytin yeşili gibi renklerin bu sezon çok fazla tercih edildiğini düşünürsek eğer Kayra’nın bu renkteki modellerine de göz gezdirmenin çok mantıklı bir karar olacağını söyleyebiliyoruz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.