2015 Doque Kap Modelleri


Kaliteli 2015 Doque Kap Modelleri
Kaliteli 2015 Doque Kap Modelleri

Zarif Bordo 2015 Doque Kap Modelleri
Zarif Bordo 2015 Doque Kap Modelleri

Havaların tam da ısınmaya başladığı şu günlerde tekrardan pek çok yerde başlayan kar yağışı ile sıcaklıklar gene düştü. Kış mevsimi henüz geçmiş değil ve dışarı çıkarken dikkatli olmak gerekiyor. İnce giyinmek, en istenmeyen dönemde hastalıklara sebebiyet verebiliyor. Bu noktada fazla kalın giyinip bunalmamaya da özen göstermelisiniz. Birçok tesettürlü hanım, yaşamakta olduğumuz şu günlerde dışarı çıkarken kap modellerini tercih ediyor. Ne çok ince ne de çok kalın bir yapıya sahip olan kaplar, tam da bu havaların kıyafeti diyebiliriz. Sizlerde kaliteli ve şık kaplara sahip olabilmek istiyorsanız, Doque bu konuda yapılabilecek en güzel tercihlerden birisi konumunda.

2015 Doque kap modelleri sizlere gerçek manada renk ve model çeşitliliğinin nasıl olması gerektiğini gösteriyor. Markanın bu sene için çıkarttığı kap koleksiyonunda da ürün yelpazesi son derece geniş ve herkesin tarzına göre bir şeyler bulmak mümkün. En fazla dikkat çeken ve şu ana kadar da sokak modasına en fazla etki eden model olarak kadife kapları örnek gösterebiliriz. Kadife kapları asil görüntüsü, gerçektende arzulanan bir şıklığı sizlere sunuyor. Bu tarz ürünlerde öncelikle koyu yeşil, bordo ya da lacivert gibi renkleri tercih etmek en mantıklısı olacaktır.

2015 Doque kap modelleri içerisinde yer alan camel rengi ürünler ise daha sade bir görünüm arzulayanlara hitap ediyor. Aynı şekilde açık kırmızı tonlarındaki, omuz kısmında işlemeler bulunan kaplar ise şuan için en dengeli görüntüye sahip ürün diyebiliriz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.