2015 2016 Palto Kaban Modelleri


Armine Palto Ve Kaban Modelleri 2015

Armine Palto Ve Kaban Modelleri 2015
Armine Palto Ve Kaban Modelleri 2015

2015 2016 Palto Kaban Modellerinde anlaşılacağı üzere bu kış çetin geçeceğe benziyor.Sezonun güzel kaban ve palto örneklerinden yola çıkarak bu yılın daha sıcak geçmesi için beğendiğimiz bir kaç palto ve kaban modellerini paylaşıyoruz.

Armine uzun paltolar özellikle bu kış sıcacık geçirmek isteyen bayanlar için harika modellerin arasında görülmektedir. Tuğba Venn markasınında palto ve kabanları şıklığı ve tasarımı ile karşımıza çıkmaktadır. Kaban ve Paltoların kesimleri özellikle iş hayatında kadınların giydiği kesimler olarak spor modeller ön plana çıkıyor. Buyılın modellerinde daha çok spor ve geleneksellikten uzak bir model olarak görünmektedir.

Kayra,Armine,Zühre, Tuğba Venn markaları bu kışa özellikle iyi hazırlanmışa benziyor. Kayra’nın dokulu paltoları iyi kombinlerle farklı bir hava katmıştır. Zühre Pardesünün uzun modelleride şık ve zarif bir şekilde karşımıza çıkıyor.Palto ve Kaban Modellerinin bir kısmı beğenilere sunulmuştur.

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.