2015 2016 Ferace Modelleri


1x1.trans

Deniz-Akdag-hakim-yaka-Ferace-lacivert1

 


Son yıllarda tesettür giyiminin trend modelleri arasında bulunan Ferace oldukça renkli  ve şık modelleri ile göz kamaştırmaktadır. 2015-2016 yeni sezon Ferace modellerinde spor kesimlerin daha favori olduğunu görülmektedir. Ferace Modellerinin birkaç yıldır canlı ve daha ilgi çekici renklerden oluştuğunu, Genç Tesettürlü bayanların Ferace kullanımında daha ön planda olduğunu görmekteyiz. Feracelerin Tesettür Giyimlerinde ön plana çıktığı aşikârdır. Tabi böyle olunca tesettür giyimlerinde Feraceler daha çok genç bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Feracelerin diğer tesettür giyimlerinde olduğu gibi zıt renkler tercih edilmektedir.

Bir önceki yazımız olan 2015 Yazlık Tesettür Elbise Kombinleri başlıklı makalemizde Siyah Pantolon kombini hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*