2014 Yazlık Tesettür Kombin Modelleri


Mavi 2014 Yazlık Tesettür Kombin Modelleri
Mavi 2014 Yazlık Tesettür Kombin Modelleri

Yeni 2014 Yazlık Tesettür Kombin Modelleri
Yeni 2014 Yazlık Tesettür Kombin Modelleri

   Modanın her alanında, yaz ayları ile kış ayları arasında seçilen kombinlerin büyük farklılık gösterdiğini söylemek yerinde olacaktır. Sonuç olarak mevsimler arasında büyük bir sıcaklık farkı var ve bu sıcaklık farkına uygun olarak bir giyim tarzı benimsemek yerinde olacaktır. Yaz aylarında tesettür giyim tarzını benimsemiş olan bayanların da kombinlerinde büyük değişikler göreceğimizi söylemek mümkündür. Özellikle kaliteli markaların piyasaya sürdüğü kombinler, en çok tercih edilen tesettür kombin modelleri arasında yer alıyor. Eğer sizlerde bu alanda farklı bir tarz benimsemek istiyorsanız yazlık kombinlere göz atmalısınız.

2014 yazlık tesettür kombin modelleri içinde açık renklerin ağırlıklı olduğunu söylemek mümkündür. Yaz aylarında sıcak havalarda açık tonlarda giyinmek güneş ışınlarının geri yansıtılmasını ve sizlerin daha serin kalmanızı sağlayacaktır. Bu tarz açık tonlu modellerde genel olarak kullanılan aksesuarların daha koyu renklerde seçildiğini görebiliyoruz. Yeri geldiğinde sadece kemerin ya da ayakkabıların koyu tonlarda seçilmesi kombinin geneline farklı bir havanın kazandırılması anlamına oldukça başarılı bir uygulama olduğunu söylemek yerinde olacaktır.

2014 yazlık tesettür kombin modelleri arasında kot kombinlerin de ayrıca göz gezdirilmesi gereken bir kombin olduğunu belirtmek gerekiyor. Açık tonlarda bir kot elbisenin yanına gene açık mavi renklerde çanta ve ayakkabı ile birlikte kombin yapmak oldukça iyi sonuç verecektir.

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.