2014 Yazlık Tesettür Ceket Modelleri


1x1.trans
Krem 2014 Yazlık Tesettür Ceket Modelleri

Yeşil-2014-Yazlık-Tesettür-Ceket-Modelleri
Yeşil 2014 Yazlık Tesettür Ceket Modelleri

Yaz aylarının iyice bastırması da tesettürlü hanımlar için moda değişikliğine gitmesine neden olmuştur. Pardesü veya kap modelleri yerine çoğu tesettürlü hanım ceket modelleri giymeye başlamıştır. Ve çoğu tesettür giyim firması da en güzel yazlık tesettür ceket modellerini piyasaya sürmüştür.


Bu gün ki yazımızın konusu da 2014 yazlık tesettür ceket modelleri hakkındadır. Şimdi bu modelleri yakından inceleyelim. En başta gözümüze çarpan kemerli tesettür ceket modelleridir. Kemer modası birçok tesettür giyim modelinde kullanıldığı gibi ceket modellerinde de ön plana çıkmaktadır. Taba renginde olan kemerler de siyah, lacivert ve beyaz ceket modelleri üstünde oldukça hoş durmaktadır. Bunun yanı sıra bir de önden çift düğmeli olan ceket modelleri de oldukça hoş durmaktadır. Bu tarz ceket modelleri de bu sene sıkça karşımıza çıkacak gibi duruyor. Bu modelleri yaz aylarında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Kısa olan ceket modellerini etek üstüne kombin yapabilir ya da pantolon üstüne uzun ceketleri kombinleyebilirsiniz. Bu sene tesettür ceket renk modasında genelde yeşil ceket modelleri karşımıza çıkmaktadır. Krem ve pudra tonları da bu sene yaz aylarında en çok karşımıza çıkan renklerden olacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Eşarp Modelleri ve Kombin Önerileri başlıklı makalemizde Yeni Eşarplar, Yeni Moda Eşarplar ve Yeni Sezon Eşarplar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*