2014 Yaz Pardesü Modelleri


Lacivert Yazlık Pardesü Modelleri
Lacivert Yazlık Pardesü Modelleri

Nar Çiçeği Yazlık Pardesü Modelleri
Nar Çiçeği Yazlık Pardesü Modelleri

Tesettür giyimin en önemli ve en çok kullanılan parçalarından birisi pardesülerdir. Pardesü hem şık bir görüntü elde etmek için ideal, hem de İslami açıdan gerekli şartları yerine getirecek şekilde bir kesime sahiptir. Bu yüzden de tesettürlü bayanların en çok kullandığı eşya konumundadır. Yaz aylarında pardesünün sıcak havalarda bunaltıcı etkisi olacağını düşünenler için çok büyük bir yanılgıda olduklarını belirtmeliyiz. Yaz ayları için üretilen pardesüler sıcak havalar düşünülerek ince ve hava geçirir şekilde üretilmekte, bu sayede de tesettürlü bayanların bunalmaması sağlanmaktadır.

2014 yaz pardesü modelleri genel itibariyle ince kumaş ve hava alan yapıları ile dikkat çekiyor. Böylelikle sıcaklardan olabildiğince az etkilenmeniz sağlanıyor. Pardesülerde renk olarak ise daha çok açık tonların kullanıldığını söyleyebiliriz. Açık tonlar güneş ışınlarını geri yansıttığı için sıcaklardan daha da az etkilenmenizi sağlamaktadır. Açık pembe, krem, beyaz ya da açık sarı tonlarında çok sayıda model bulmak mümkündür.

2014 yaz pardesü modelleri arasında en çok dikkat çekenler ise belinde kuşak ya da kemer bulunan modellerdir. Daha çok kemerlerin kullanıldığı bu modellerde kullanılan kemer detayı pardesüye farklı ve daha şık bir görüntü katmaktadır. Kuşakta biraz önce bahsettiğimiz etkiyi yaratmak konusunda oldukça etkilidir. Bunun yanı sıra daha farklı modeller arayanlar için boncuk ve taşlarla süslenmiş modelleri önerebiliriz.

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

2 Comments on 2014 Yaz Pardesü Modelleri

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.