2014 Tuğba Venn İlkbahar Yaz Kreasyonu


1x1.trans
Siyah 2014 Tuğba Venn Yaz Kreasyonu

Yeni-2014-Tuğba-Venn-Yaz-Kreasyonu
Yeni 2014 Tuğba Venn Yaz Kreasyonu

2014 Tuğba Venn İlkbahar Yaz Kreasyonu

Tesettür giyim konusunda son yıllarda yapılan atılımlar şüphesiz en çok bu moda akımını takip eden ve giyiminde İslami şartları göz önünde bulunduran bayanların yüzünü güldürmektedir. Sektörde bulunan ve son derece kaliteli işlere imza atan markalar arasında kendisini göstermeyi başaran ve rakiplerinden sıyrılan Tuğba Venn, tesettür giyim konusunda ilkbahar ve yaz kreasyonunu görücüye çıkartmış durumda. Bu kreasyonda yer alan parçalara göz atmak, sıcak havalarda ne tarz kıyafetler ile dışarıya çıkmanız gerektiği konusunda sizlere önemli ip uçları sağlayacaktır.


2014 Tuğba Venn ilkbahar yaz kreasyonu konusunda yapacağımız ilk yorum, tüm ürünlerin son derece şık ve zarif olduğunudur. Renk olarak hemen her rengin kullanıldığı bu ilkbahar ve yaz kreasyonunda en çok öne çıkan modeller ise kuşkusuz düğmeli modelelr oluyor. Ön tarafında birkaç tane büyük düğmenin bulunduğu modellerin yanı sıra yan yana monte edilmiş 8 adet düğmenin bulunduğı modellerinde çok şık göründüğünü belirtmemiz gerekiyor.

2014 Tuğba Venn ilkbahar yaz kreasyonu arasında göze çarpan diğer modeller ise tek renk ve sade modeller oluyor. Tek parça olarak üretilmiş elbiselerin büyük çoğunluğu tek renk olarak süslenmiş ve son derece sade görünümleri ile dikkat çekeceğe benziyorlar. Renk olarak bu modellerde daha çok koyu tonların ağırlıkta olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Bordo, gece mavisi ve benzeri renklerin ağırlıkta olduğunu da söyleyebiliriz.

 

Bir önceki yazımız olan Eşarp Modelleri ve Kombin Önerileri başlıklı makalemizde Yeni Eşarplar, Yeni Moda Eşarplar ve Yeni Sezon Eşarplar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*