2014 Tuay Karaca Tesettür Abiye Modelleri


1x1.trans
Işıltılı Tuay Karaca Tesettür Abiye Modelleri

Krem-Tuay-Karaca-Tesettür-Abiye-Modelleri
Krem Tuay Karaca Tesettür Abiye Modelleri

Düğün sezonun yaklaşması sadece gelin ve damat adayını değil aynı zamanda da gelin ve damat adayının yakınlarını da ilgilenmektedir. Açık hanımların olduğu kadar tesettürlü hanımların da abiye giyme ihtiyaçları vardır. Hatta sadece düğün için değil özel gün ve geceler için de abiye modelleri tercih edilmektedir.


Tesettür abiye konusunda başarılı olabilen çok nadir markalar vardır. Bunlardan biri de Tuay Karaca markasıdır. 2014 yılı için tasarladığı abiye modellerine bayılacaksınız. Bu yüzden de bu yazımızda  2014 Tuay Karaca tesettür abiye modelleri konusunu incelemek istedik. Bu tesettür abiye modelleri gerçekten de göz kamaştırmaktadır. Kumaşından tutun işlemelerine kadar özenle tasarlandığı aşikardır. Bununla beraber 2014 Tuay Karaca tesettür abiye modelleri için çok özel kumaşlar kullanılmıştır. Genelde yerlere kadar uzanan bu abiye modelleri gerçekten çok zarif durmaktadır. Düz kesim abiye modellerine rastlama şansımız yüksekken bir de evaze kesim abiye modelleri de vardır. Bu tarz abiye modellerini basen kısmı geniş hanımlarımız için tavsiye ederim. Bu sene abiye modellerinde çoğunlukla pastel tonlar kullanılmıştır. Pembenin ve kremin ağırlığı hakimken siyah rengi de es geçilmemiştir. Abiye üstünde ise daha çok simli işlemelere ve de çiçek desenlerine yer verilmiştir. Seçeceğiniz ayakkabı ve şal kombini ile çok şık görüntülere imza atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Eşarp Modelleri ve Kombin Önerileri başlıklı makalemizde Yeni Eşarplar, Yeni Moda Eşarplar ve Yeni Sezon Eşarplar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*