2014 Tesettür Mayo Modelleri


1x1.trans
Siyah Tesettür Mayo Örneği

           

Tesettür-Mayo-Örnekleri
Tesettür Mayo Örnekleri

 

         

          2014 Tesettür Mayo Modelleri

      Tesettür giyimi benimsemiş bayanlarında yaz aylarında denize, havuza yada benzeri yerlerdeki etkinliklere katılabilmesine olanak sağlamak için tesettür mayoları piyasaya çıkmış bulunuyor. Bu mayo modelleri İslami gereklilikler göz önünde bulundurularak hazırlandığı için bu konuda kafanızda hiç bir soru işareti oluşmadan gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Aslında bu tarz kıyafetlere mayo demek pek doğru bir tabir olmayacaktır. Tesettür mayoları daha çok bilenen adıyla “haşema” son dönemde bir hayli popüler durumda bulunuyorlar. Haşemaların hem erkekler hem de bayanlar için olan versiyonları sayesinde İslami kurallara dikkat eden herkesin kullanabilmesinin önü açılmış bulunuyor.


2014 tesettür mayo modelleri incelemesi yaptığımızda gözümüze çarpan ilk detay olarak farklı renklerin kullanılmasından bahsedebiliriz. Gerçektende bu sezon tesettür mayoları konusunda çok farklı bir renk çeşitliliği sağlanmış durumda. Sizler için hem iyi hem de kötü sayılabilecek bu durumun iyi yanı, istediğiniz renkte ürünü bulabilmek olacak iken, kötü yapı ise bunca güzel ürün arasından birisine karar vermek olacaktır. Ayrıca ürünlerin daha çok kendisini belli eden renklerden üretildiğini de belirtmemiz gerekiyor.

2014 tesettür mayo modelleri genel itibariyle fazla detayın yada süslemenin olmadığı modellerden oluşuyor. Fakat bunun haricinde üzerinde taşlarla süslemesi bulunan göz alıcı modellerinde olduğunu bilmelisiniz. Eğer bu tarz bir model arzu ediyorsanız sizlerinde isteklerinin karşılanabileceğini unutmamalısınız.

Bir önceki yazımız olan Eşarp Modelleri ve Kombin Önerileri başlıklı makalemizde Yeni Eşarplar, Yeni Moda Eşarplar ve Yeni Sezon Eşarplar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*