2014 Tesettür Kaban Modelleri


1x1.trans
2014 tesettür kaban modelleri 5

2014-tesettür-kaban-modelleri-1
2014 tesettür kaban modelleri 1

Kaban belirli kumaşlarla tasarlanan ve bayan vücudunun belirli kısmını örtmesi için tasarlanan, paltoya benzeyen üst giysisidir. Hanımlar için kış aylarının vazgeçilmezi olan kabanlar her dönem yeni tasarımlarıyla dikkat çekmeyi başarmıştır. Özellikle kabanlar tesettürlü hanımlar için oldukça idealdir.


2014 tesettür kaban modelleri tasarımlarıyla olsun, kumaş kalitesiyle olsun, renk seçenekleri ile olsun hanımların ilgi odağı olmayı başarmıştır. Bu kaban modelleri önden düğmeleri, bağlamalı, renkli ışıl ışıl tasarımlarıyla göze çarpmaktadır. Kaban, hem şıklığınızı bozmadan hem de üşümeden bir kış geçirmenizi sağlayacaktır. Ayrıca kaban tesettürlü hanımlar için şıklığına şıklık katabilecek parçalardan birisidir. 2014 tesettür kaban modası için son derece zarif ve sofistike tasarımlar ön plana çıkıyor. Her tarz ürünlerde olduğu kabanlarda da deri, düğme aksesuarları öne çıkıyor. Buna ek olarak da 2014’un vazgeçilmezi haline gelen asimetrik kesimli kumaşlar da kabanlarda da sıkça kullanıldığı gözleniyor. Kabanın moda renkleri olan kırmızı, siyah ve bordo tüm hanımların ilk tercihi oluyor. Kabanlarda sıkça düğme aksesuarı kullanılmaktadır bu senenin yine modası düğmelerde kullanılan gümüş ve altın renkleridir. Hem şıklığınızı hem asaletinizi tamamlayan bu aksesuarlar oldukça başarılı bir görüntüye de imza atmaktadırlar.

2014 tesettür kaban modası söylediğim gibi şıklık yarışının tamamlanmasında bir numaralı parça olarak  görülmektedir. Bu tasarımların göz alıcılığı ve tüm hanımların beğenmesi gözlerden kaçmamıştır. Sadece üstünüze yakışanı seçin ve sonra bu kış aylarında hem sıcak kalın hem de şıklığınızı koruyun.

Bir önceki yazımız olan Alvina Tesettür Giyim Modası başlıklı makalemizde Alvina koleksiyonu, Alvina tesettür giyim ve Alvina tunik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*