2014 Tesettür Kaban Modelleri

2014 tesettür kaban modelleri 1

2014 tesettür 1

Kaban belirli kumaşlarla tasarlanan ve bayan vücudunun belirli kısmını örtmesi için tasarlanan, paltoya benzeyen üst giysisidir. Hanımlar için kış aylarının vazgeçilmezi olan kabanlar her dönem yeni tasarımlarıyla dikkat çekmeyi başarmıştır. Özellikle kabanlar tesettürlü hanımlar için oldukça idealdir.

2014 tesettür kaban modelleri tasarımlarıyla olsun, kumaş kalitesiyle olsun, renk seçenekleri ile olsun hanımların ilgi odağı olmayı başarmıştır. Bu kaban modelleri önden düğmeleri, bağlamalı, renkli ışıl ışıl tasarımlarıyla göze çarpmaktadır. Kaban, hem şıklığınızı bozmadan hem de üşümeden bir kış geçirmenizi sağlayacaktır. Ayrıca kaban tesettürlü hanımlar için şıklığına şıklık katabilecek parçalardan birisidir. 2014 tesettür kaban modası için son derece zarif ve sofistike tasarımlar ön plana çıkıyor. Her tarz ürünlerde olduğu kabanlarda da deri, düğme aksesuarları öne çıkıyor. Buna ek olarak da 2014’un vazgeçilmezi haline gelen asimetrik kesimli kumaşlar da kabanlarda da sıkça kullanıldığı gözleniyor. Kabanın moda renkleri olan kırmızı, siyah ve bordo tüm hanımların ilk tercihi oluyor. Kabanlarda sıkça düğme aksesuarı kullanılmaktadır bu senenin yine modası düğmelerde kullanılan gümüş ve altın renkleridir. Hem şıklığınızı hem asaletinizi tamamlayan bu aksesuarlar oldukça başarılı bir görüntüye de imza atmaktadırlar.

2014 tesettür kaban modası söylediğim gibi şıklık yarışının tamamlanmasında bir numaralı parça olarak  görülmektedir. Bu tasarımların göz alıcılığı ve tüm hanımların beğenmesi gözlerden kaçmamıştır. Sadece üstünüze yakışanı seçin ve sonra bu kış aylarında hem sıcak kalın hem de şıklığınızı koruyun.

Bir önceki yazımız olan 2014 Tesettür Kış Modası başlıklı makalemizde hakkında bilgiler verilmektedir.


Alternatif başlıklar: e tesettür kaban modelleri 2014, tunik terbaru 2016, vanessa tesettür kaban, testür kışlık uzun malto modelleri, tesettur palto, tesettür kışlık palto, teettur giyim kaban, malto modelleri, kýþlýk tesettür kaban modelleri, kışlık uzun elek kaban modelleri tesetur
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir