2014 Tesettür Gömlek Modelleri


1x1.trans
2014 Tesettür Gömlek Modası

2014-Pembe-Tesettür-Gömlek-Modelleri
2014 Pembe Tesettür Gömlek Modelleri

Bazı kıyafet modelleri vardır ki çoğu hanımın günlük hayatta sık sık tercihi olmayı başarmıştır. İster rahatlığıyla ister şık duruşuyla olsun çoğu hanımın tercihi olmaya devam ediyor. Bu kıyafet türü de tabi ki gömlektir.


Gömlek modelleri sadece açık hanımların en çok tercih ettiği ürünlerden biri değil aynı zamanda kapalı hanımların da en çok tercih ettiği ürünlerden birisidir. Tesettür giyim firmalarının üzerinde fazlasıyla çalıştığı kıyafet türü olan gömlekler her sezon birbirinden şık modelleri ile karşımıza çıkıyor. 2014 Tesettür gömlek modelleri de bir hayli güzel ve göze çarpan modellerdir. Bu sezon da daha çok asimetrik kesimli gömlek modelleri karşımıza çıkıyor. Ön kısmı kısa arka kısmı daha uzun olan bu modeller etek ve pantolonlar ile güzel bir kombin oluşturmaktadır.  2014 tesettür gömlek modelleri üstünde daha çok renkli modeller ve pastel renge sahip modeller çoğunlukta olduğunu görüyoruz. Ayrıca bu modeller üstünde sıkça metal detaylar kullanıldığı görülüyor. Ve bunun yanı sıra altın ve gümüş işlemeli gömlek modelleri de gözümüzden kaçmıyor.

Her sene olduğu gibi bu sene de karşımıza çıkan modeller birbirinden şık ve bir hayli güzel modellerdir. Sizde bu gömlek modellerini etek ve pantolonlar ile kombin yapabilirsiniz. Ve böylece günlük hayatta rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Eşarp Modelleri ve Kombin Önerileri başlıklı makalemizde Yeni Eşarplar, Yeni Moda Eşarplar ve Yeni Sezon Eşarplar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

2 Comments on 2014 Tesettür Gömlek Modelleri

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*