2014 Tesettür Gelinlik Modelleri


1x1.trans
2014 Tesettür Gelinlik Modelleri

ddialı-Tesettür-Gelinlik-Modelleri
İddialı Tesettür Gelinlik Modelleri

Tesettürlü hanımların kıyafet bulmaktaki sıkıntılarından daha önce bahsetmiştik. Genel olarak geçmişte hanımlar tesettür kıyafet bulmakta zorlanırken aynı zamanda tesettür gelinlik bulmakta da büyük zahmetler çekmektedir. Fakat bu konuda ki sıkıntılar da geçmişte kaldı.


Gelinlik üreten ve tasarlayan firmalar artık tesettürlü hanımlar için birbirinden şık ve modern gelinlikler için emek harcıyorlar. Yani son zamanlarda etrafta fazla tesettür gelinlik modelleri bulunmaktadır. Her sene olduğu gibi 2014 tesettür gelinlik modelleri için söylenecek söz yoktur. Hepsi fazlasıyla şık modeller. Tesettürlü hanımların tek yapması gerekense zevkine ve bedenine uygun gelinliği seçmek. Görüldüğü üzere 2014 tesettür gelinlik modellerinde de fazlasıyla taş ve dantel işlemeleri karşımıza çıkıyor. Bunların yanı sıra bir de gümüş işlemeli ve altın işlemeli tesettür gelinlikler de oldukça fazla görünüyor. Fakat bu modeller genel olarak iddialı hanımların tercihi olmaktadır. Ve tabi ki sadelikten hoşlanan hanımlar için de bir hayli sade gelinlik modelleri bulunmaktadır. Bu sen gerçekten gelinlik firmaları gelinliğin modelinden, işçiliğine kadar özenle çalışmış ve ortaya çok güzel tesettür gelinlik modelleri çıkarmıştır.

Tesettürlü hanımlar bu sene gelinlik bulmakta işleri daha kolay olacağa benziyor. Fakat bu kadar güzel gelinlikten seçim yapamak bir hayli zor görünüyor.

Bir önceki yazımız olan Eşarp Modelleri ve Kombin Önerileri başlıklı makalemizde Yeni Eşarplar, Yeni Moda Eşarplar ve Yeni Sezon Eşarplar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*