2014 Tesettür Balo Kıyafeti Modelleri


1x1.trans
2014 Tesettür Kırmızı Balo Kıyafeti

2014-tesettür-balo-kıyafeti5
2014 Tesettür Balo Kıyafeti

Balo kıyafetleri her genç kızın gelinlikten sonra gelen rüyasıdır. Geçmiş zamanlarda açık bayanlar için çok fazlasıyla balo kıyafeti seçenekleri bulunmaktayken artık kapalı bayanlar için de oldukça fazla seçenek bulunmaktadır.


Her sene olduğu gibi 2014’de de çok değişik tasarlanmış ve göz alıcı  tesettür balo kıyafeti modelleri bulunmaktadır. 2014 tesettür balo kıyafeti modelleri  bakımından oldukça şanslı bir yıldır. Renk seçimi konusunda 2014′ de pastel renkler ön plana çıkmaktadır. Bu her hanımın zevkine göre değişir. Mesela, dikkat çeken kırmızıların farklı tonlarıyla balo gecesinin en şık ve en göz alıcı hanımı olabilirsiniz. Ya da daha sade renkler kullanarak daha sade bir şıklık yakalayabilirsiniz. 2014 tesettür balo kıyafeti modelleri  genel olarak Osmanlı’daki hanımların giydiği oldukça şık olan kıyafetler ve günümüzün şıklığını ve modasını yansıtan kıyafetlerin birleşimini yansıtan modellerdir. Taşlı, işlemeli, allı, pullu ve dantel içerikli her tarz hanım için ve her zevk için hazırlanmış bu balo kıyafetlerini güzel bir ayakkabı ve aksesuarlar ile tamamlayarak gecenin en şık hanımı siz olabilirsiniz. Ayrıca bu kıyafetler rahatlığıyla da tesettürlü hanımların gözdesi olmuştur. Akla gelebilecek her tarz ve model en güzel haliyle 2014 modasında karşınızdadır.

Daha önce de söylediğim gibi 2014 tesettür balo kıyafeti modelleri pastel renkler ağırlıklı olup her rengin her tonunda birbirinden şık ve çarpıcı modeller ile tüm tesettürlü hanımların ilgi odağı olmayı başarmıştır. Tek yapmanız gereken bu güzel modellerden sadece birini seçmek sonra bu güzel balo gecenizde gecenin en şık hanımı olmak kaçınılmazdır.

Bir önceki yazımız olan Alvina Tesettür Giyim Modası başlıklı makalemizde Alvina koleksiyonu, Alvina tesettür giyim ve Alvina tunik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

1 Comment on 2014 Tesettür Balo Kıyafeti Modelleri

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*