2014 Siyah Tesettür Abiye Modelleri


Kırmızı Detaylı Siyah Tesettür Abiye Modelleri
Kırmızı Detaylı Siyah Tesettür Abiye Modelleri

Yeni Siyah Tesettür Abiye Modelleri
Yeni Siyah Tesettür Abiye Modelleri

 Tesettür modası alanında son derece hızlı gelişmeler olduğunu söylemek mümkün. Sektörde ileri gelen firmalar sayesinde hareketlilik giderek artıyor ve tesettür modasının ivmesi her geçen gün biraz daha yukarı yönde seyrediyor. Bu yüzden de sektörde özel olarak incelenmesi gereken bir alana değinmek istiyoruz. Abiyeler her bayan sefer fakat bazı abiye modelleri daha da bir özeldir. İşte bu özel modellerin başında siyah abiye modelleri bir adım öne çıkıyor. Bu modellerde hem şık hem de son derece sadece bir görüntü elde etmek mümkün oluyor.

2014 siyah tesettür abiye modelleri konusunda ilk olarak gözümüze çarpan model tüllerle hareketlendirilmiş siyah abiye modelleri oluyor. Bu modellerde kullanılan tül detayı siyah renginden dolayı biraz olsun kapalı hale gelen modeli hareketlendirmeye yetmiş ve son derece hoş bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlamıştır. Ayrıca diğer modeller arasında mutlaka balık modellerine de değinilmesi gerekiyor. Son derece şık ve dikkat çeken yapıları ile bu modeller özellikle kendine ve vücuduna güvenen bayanların ilk tercihi olacağa benziyor.

2014 siyah tesettür abiye modelleri arasında tek bir siyah rengin bulunduğu modellerden sıkılan ya da bunları kullanmak isteyenler için araya hafifte olsa kırmızı rengin serpiştirildiği modelleri önermek mümkündür. Siyah ile kırmızı birbirine çok yakışan iki sevgili gibi şık görünmek konusunda son derece uyumlu bir şekilde kullanıma müsait iki renktir.

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.