2014 Pınar Akşam Tesettür Elbise Modelleri


Sevimli-Pınar-Akşam-Tesettür-Elbise-Modeli-640x415
Sevimli Pınar Akşam Tesettür Elbise Modeli

Siyah-Ve-Saks-Mavisi-Pınar-Akşam-Tesettür-Elbise-Modelleri
Siyah Ve Saks Mavisi Pınar Akşam Tesettür Elbise Modelleri

Eskiden en sık bahsettiğim konulardan birisi de tesettürlü hanımların tesettür elbise modellerini bulmakta yaşadıkları sıkıntılardır. Tesettür elbise modelleri bir hayli zordu ve hanımlar gerçekten bu durumdan çok şikayetçiydiler. Fakat artık öyle bir durum kalmadı hanımların beklentilerini karşılayabilecek tarzda birçok model piyasaya çıkmıştır.


Tesettür giyim firmaları çıkardığı elbise modelleri ile hanımların beğenisini toplamayı başarmıştır. Özellikle de Pınar Akşam markası elbise modelleri ile hanımlarda farklı bir tarz oluşturma yoluna gitmiştir. Bu yüzden bu yazımızda 2014 Pınar Akşam tesettür elbise modelleri konusuna değinmek istedik. Bu modelleri hem günlük hayatınızda hemde özel gün ve gecelerde rahatlıkla kullanabileceğinizi düşünüyorum. Bu modeller hem modern bir görüntüye sahiptir. Hemde izlediğiniz dizilerde bu elbise modellerine rastlayabilirsiniz. Bu elbise modellerinin bazıları dar kesim olmakta bazıları ise bel kısmından bollaşan yani evaze kesim dediğimiz bir kesime sahiptir. Vücut tipinize göre elbise modelleri seçebilirsiniz. 2014 Pınar Akşam Elbise modelleri için diğer bir husus ise bu elbise modelleri renk bakımından oldukça çeşitlidir. Fakat bu seneye damgasını vuran renklere baktığımızda ise saks mavisi ve vişne çürüğü en çok tercih edilen elbise modelleri olmaktadır. Bu elbise modellerinde genellikle kemer detayı kullanılmış. Ve bu kemer detayı da elbiseye daha zarif bir hava katmıştır.

 

Bir önceki yazımız olan Eşarp Modelleri ve Kombin Önerileri başlıklı makalemizde Yeni Eşarplar, Yeni Moda Eşarplar ve Yeni Sezon Eşarplar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.