2014 Pierre Cardin Eşarp Modelleri


Capcanlı Pierre Cardin Eşarp Modelleri
Capcanlı Pierre Cardin Eşarp Modelleri

Pierre Cardin Eşarp
Pierre Cardin Eşarp

Eşarpların tesettürlü hanımların hayatındaki yeri ve önemi tartışılmaz derecededir. Her tesettürlü hanımın birden fazla eşarp modeli vardır ve dolaplarında saklamaktadırlar. Bir de bu eşarp modellerine şal modası eklenmektedir. Fakat unutulmaması gereken şey şallarla eşarpların yeri çok ayrıdır.

Her ne kadar son dönemler de şal tercihi artsa da bazı tesettürlü hanımlar eşarptan vazgeçmemektedir. Peki ya en kaliteli eşarp markaları nelerdir? Bu sorunun oldukça basit bir yanıtı vardır. Pierre Cardin eşarpları bu kaliteli eşarp modelleri arasınd başı çekmektedir. Kumaşından, işlemelerine kadar ne kadar kaliteli olduğunu az çok herkes bilir. Bu yüzden de sizin için 2014 Pierre Cardin eşarp modelleri arasından birkaç model paylaşmak istedik. Bu modeller konusunda söylenecek pek bir söz yok. Her sene olduğu gibi 2014 Pierre Cardin eşarp modelleri sevilerek tercih edilmektedir. Bu modeller arasında en çok dikkat çekeni ise desenlerin kumaşa ne kadar zarif bir şekilde işlendiğidir. Renk tonları olsun işlemeleri olsun ayrın bir uyum içinde birbirini tamamlamayı başarmıştır. Renk konusunda ise siyahın ağırlığı bu eşarp modellerine de yansımaktadır. Yapacağınız şık tesettür kombin ile pierre cardin eşarp modelleri tamamlayıcı olacaktır. Ayrıca bu eşarp modelleri sadece tesettürlü hanımlar tarafından değil, açık hanımların da tercih edilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.