2014 Nüans Moda Tesettür Gelinlik Modelleri


Gümüş Detaylı Nüans Moda Tesettür Gelinlik Modelleri
Gümüş Detaylı Nüans Moda Tesettür Gelinlik Modelleri

Taşlı Nüans Moda Tesettür Gelinlik Modelleri
Taşlı Nüans Moda Tesettür Gelinlik ModelleriTaşlı Nüans Moda Tesettür Gelinlik Modelleri

   Gelinlik ülkemizde her bayanın hayallerini süsleyen, eşsiz ve çok büyük anlamlar ifade eden bir kıyafettir. Sadece kıyafet olarak asla düşünülemeyecek kadar çok anlam taşıyan gelinliklerde bu durum, tesettürlü bayanlar açısından da aynı durumdadır. Tesettürlü bayanlarında en çok istedikleri şeylerden birisi güzel bir gelinlikle dünya evine girebilmektedir. Bu noktada Nüans Moda gibi kaliteli markalara ait gelinliklerin varlığı tesettürlü bayanları son derece rahatlatmaktadır.

2014 Nüans Moda tesettür gelinlik modelleri arasında ilk olarak dikkat çeken model kuşkusuz taşlı olan modellerdir. Bu modellerde gerek göğüs gerekse de etek ve duvakta kullanılan bol sayıda ki taş sayesinde göz kamaştıran bir görüntü elde etmek mümkün hale gelmektedir. Bunun yanı sıra ışıklar altında parlarken hayalini kurduğunuz o eşsiz görüntüye ulaşmış olacaksınız.

2014 Nüans Moda tesettür gelinlik modelleri konusunda diğer dikkat çeken modellerden birisi de fırfırlı modellerdir. Son derece çekici ve şık bir görüntü veren bu modellere mutlaka  göz atmalısınız. Çok fazla sayıdaki modellerde dantel ya da diğer işlemelerin uygulandığı görülebiliyor. Bu modeller tahminlerin çok daha ötesinde bir tatmin düzeyi oluşturmayı başarmış durumda iken bunun yanı sıra sadelikten yana olan bayanlar için gerçekten çok sade ve şık gelinlik modelleri de bulunmaktadır.

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

1 Comment on 2014 Nüans Moda Tesettür Gelinlik Modelleri

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.