2014 Nisa Moda Tesettür Giyim Modelleri


Pembe Siyah 2014 Nisa Moda Tesettür Giyim Modelleri
Pembe Siyah 2014 Nisa Moda Tesettür Giyim Modelleri

Yeşil 2014 Nisa Moda Tesettür Giyim Modelleri
Yeşil 2014 Nisa Moda Tesettür Giyim Modelleri

Tesettür giyim sektöründe adından her geçen gün biraz daha fazla söz ettirmeyi başaran markalarda birisi olan Nisa Moda, son dönemde çok başarılı kreasyonları ile dikkatleri iyiden iyiye üzerine toplamış durumda. Firma, her sene olduğu gibi 2014 senesi içinde son derede iddialı parçalar ile tesettürlü bayanların karşına çıkıyor. Markanın ürünlerine göz ucuyla dahi baktığınızda, ne denli kaliteli parçaları içerdiğini görebiliyorsunuz. Buradan yola çıkarak bu sene içinde de tesettürlü bayanlar tarafından yoğun bir ilgi ile karşılaşacaklarını söylemek mümkün oluyor.

2014 Nisa Moda tesettür giyim modelleri için ilk olarak söylenebilecek şey, her renkten parçanın bulunduğudur. Marka, bu sene için çıkarttığı modellerinde hemen her tonda ürüne yer vermiş olup böylelikle her bayanın beğenisini kazanacak modelleri piyasaya sürmüş durumda. Bunlar arasında özellikle zümrüt yeşili modellerin ayrıca bir albenisi olduğunu söylemek mümkün. Zümrüt yeşili modellerde kullanılan danteller ve tüller oldukça şık bir görüntü veriyor diyebiliriz.

2014 Nisa Moda tesettür giyim modellerli arasında diğer öne çıkar parçalardan birisi ise açık tonlarda dantelli modeller oluyor. Bu modellerde çok fazla dantel detayı mevcut ve bu detaylar genellikle açık tonlarda kumaşların üzerine işlenmiş durumda. Bu sayede bakıldığı zaman iç ferahlatan bir görüntü ortaya çıkartılmış durumda.

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.