2014 Kuaybe Gider Tesettür Yaz Kombin Modelleri


1x1.trans
Şık Kuaybe Gider Tesettür Yaz Kombin Modelleri

Yeni-Kuaybe-Gider-Tesettür-Yaz-Kombin-Modelleri-1024x428
Yeni Kuaybe Gider Tesettür Yaz Kombin Modelleri

    Yaz ayları özellikle tesettürlü bayanlar için büyük önem taşımaktadır. Sıcak havalardan etkilenmemek adına kıyafet seçimlerinde özel bir ilgi göstermek yerinde olacaktır. Aynı zamanda giydiğiniz kıyafetlerin şık görüntüsü ile de dikkat çekiyor olması her bayan için önemli bir durumdur. Bu yüden Kuaybe Gider markasının yazlık kombinleri birçok tesettürlü bayan için önemli bir kolaylık sağlamaktadır. Son derece zarif ve aynı zamanda rahat kombinler sayesinde yaz aylarının sıcak günlerinde kullanışlı modeller olduklarını sizlere de göstereceğe benziyorlar.


2014 Kuaybe Gider tesettür yaz kombin modelleri arasında en çok karşımıza çıkan renklerden birisi olarak fuşya söylenebilir. Son derece hareketli ve canlı bir renktir ve bu rengin kombinlendiği diğer renklerinde canlı olması yerinde olacaktır. Bu sayede görsel açıdan çok daha güzel ve şık bir görüntünün ortaya çıkmasına olanak sağlanabilir. Aynı zamanda yaz aylarının hareketli havasına da uygun olarak fuşya rengini önermemiz mümkündür. Fuşya bir gömlek ve mavi etek gibi kombinler oldukça başarılı sonuçlar verecektir.

2014 Kuaybe Gider tesettür yaz kombin modelleri içinde çiçekli bol paça pantolonların da sıklıkla kullanıldığını söylemek mümkün. Bu çiçekli pantolon modellerinde ağırlıklı olarak açık tonların tercih edilesi daha doğru olacağa benziyor. Bu tarz bir pantolon güzel ve açık tonlarda, örneği beyaz ya da krem gibi bir bluz ile birlikte kullanılırsa son derece şık bir görüntü ortaya çıkacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Eşarp Modelleri ve Kombin Önerileri başlıklı makalemizde Yeni Eşarplar, Yeni Moda Eşarplar ve Yeni Sezon Eşarplar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*