2014 Kayra Tesettür Takım Elbise Modelleri


1x1.trans
Bisiklet Yaka Kayra Tesettür Takım Elbise Modelleri

Somon-Kayra-Tesettür-Takım-Elbise-Modelleri
Somon Kayra Tesettür Takım Elbise Modelleri

   Tesettür giyimin önemli markaları son döneme kadar büyük bir eksiklik olarak gösterilen tesettür  takım elbise alanına da el atmışa benziyor. Birçok tesettürlü bayan için sektörün en iyi markaları arasında gösterilen Kayra, 2014 senesinde tesettür takım elbise alanında belki de en başarılı koleksiyon ile bayanların karşısına çıkmış durumda. Çalışan tesettürlü bayanlar için sevindirici olan bu durum, ciddi manada kaliteli ürünleri içeriyor ve bu sayede tesettürlü bayanlar için önemli bir eksikliğin giderilmesine olanak sağlıyor. Eğer sizlerde çalışan tesettürlü bayanlar sınıfına dahilseniz, Kayra’nın çıkartmış olduğu modellere mutlaka bir göz gezdirmelisiniz.


2014 Kayda tesettür takım elbise modelleri içinde en çok dikkat çeken modellerden bir tanesi olarak dantelli takımları göstermemiz mümkündür. Birçok bayan için favori ürünlerden bir tanesi haline gelen bu modelde kullanılan dantel detayları ciddi manada başarılı sonuçlar elde edilmesine olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda dantel detaylarında abartıya kaçılmamış olması bu takım elbiselerin en önemli özelliklerinden bir tanesi olarak gösterilebilir.

2014 Kayra tesettür takım elbise modelleri arasında daha sade bir ürün arayanlar için astarlı takım elbiseleri örnek gösterebiliriz. Bunun yanı sıra renkli modellere ilgi duyanlar için, somon, pembe ya da kırmızı gibi renklerin kullanıldığı modeller güzel alternatifler olacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Eşarp Modelleri ve Kombin Önerileri başlıklı makalemizde Yeni Eşarplar, Yeni Moda Eşarplar ve Yeni Sezon Eşarplar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*