2014 Kayra Pardesü Modelleri


1x1.trans
Mor Kayra Pardesü Modelleri

2014-Kayra-Tesettür-Pardesü-Modelleri
2014 Kayra Tesettür Pardesü Modelleri

Tesettür giyimi ile bütünleşmiş bazı markalar vardır. Bu markalar tesettür giyimin hakkını vermektedir. Kayra markası hem tesettür kıyafetleri ile hem de pardesü modelleri ile adını tüm dünyaya duyurmayı başarmıştır. Başta ülkemiz olmak üzere çoğu ülkede tesettürlü hanımlar tarafından tercih edilen Kayra giyim pardesü modelleri ile tesettürlü hanımların beğenisini toplamayı başarmıştır.


2014 Kayra pardesü modelleri arasından seçim yapmak oldukça zor görünse de bu modeller arasında birkaç tane mutlaka dolabınızda bulundurmanız gerekir. Kış ayları için kalın pardesü modelleri ve yaz ayları için yazlık pardesü modelleri ile karşımıza çıkan Kayra her modelde büyük bir başarı göstermiştir. İşçiliğinden, kumaşın kalitesine kadar özenle çalışılmış 2014 Kayra pardesü modelleri piyasaya sürülmüş. Ve birçok hanımın da tercihleri arasında ilk sırada olmayı başarmıştır. Görüldüğü üzere bazı modeller de altın ve gümüş aksesuar ile tamamlanmış. Bazı modellerin ön kısmında ise düğme detayı kullanılmıştır. Çoğu modelde ise bel kısmında kemer kullanımı yapılmıştır. Bunun yanı sıra birden çok renk seçeneği ile de hanımların işlerini kolaylaştırmayı başarmıştır.

Tesettür giyimin öncü markalarından olan Kayra markası her ürününe fazlasıyla önem vermiştir. Bu yüzden de ortaya kaliteli işler çıkmıştır. Sizde bu pardesü modellerinden seçerek yazın veya kışın şıklığınızı devam ettirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Alvina Tesettür Giyim Modası başlıklı makalemizde Alvina koleksiyonu, Alvina tesettür giyim ve Alvina tunik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*