2014 Kayra Pardesü Modelleri

2014 Kayra Tesettür Pardesü Modelleri

2014 Kayra Tesettür Pardesü Modelleri

Tesettür giyimi ile bütünleşmiş bazı markalar vardır. Bu markalar tesettür giyimin hakkını vermektedir. Kayra markası hem tesettür kıyafetleri ile hem de pardesü modelleri ile adını tüm dünyaya duyurmayı başarmıştır. Başta ülkemiz olmak üzere çoğu ülkede tesettürlü hanımlar tarafından tercih edilen Kayra giyim pardesü modelleri ile tesettürlü hanımların beğenisini toplamayı başarmıştır.

2014 Kayra pardesü modelleri arasından seçim yapmak oldukça zor görünse de bu modeller arasında birkaç tane mutlaka dolabınızda bulundurmanız gerekir. Kış ayları için kalın pardesü modelleri ve yaz ayları için yazlık pardesü modelleri ile karşımıza çıkan Kayra her modelde büyük bir başarı göstermiştir. İşçiliğinden, kumaşın kalitesine kadar özenle çalışılmış 2014 Kayra pardesü modelleri piyasaya sürülmüş. Ve birçok hanımın da tercihleri arasında ilk sırada olmayı başarmıştır. Görüldüğü üzere bazı modeller de altın ve gümüş aksesuar ile tamamlanmış. Bazı modellerin ön kısmında ise düğme detayı kullanılmıştır. Çoğu modelde ise bel kısmında kemer kullanımı yapılmıştır. Bunun yanı sıra birden çok renk seçeneği ile de hanımların işlerini kolaylaştırmayı başarmıştır.

Tesettür giyimin öncü markalarından olan Kayra markası her ürününe fazlasıyla önem vermiştir. Bu yüzden de ortaya kaliteli işler çıkmıştır. Sizde bu pardesü modellerinden seçerek yazın veya kışın şıklığınızı devam ettirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2014 Şükran Pardesü Modelleri başlıklı makalemizde 2014 tesettür modelleri, ve Şükran Marka Pardesüler hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlar kayra pardesü modelleri 2014, kayra pardesü, kayra pardesü modelleri, kayra kışlık pardesü modelleri 2014, kayra pardes? modelleri 2014, kayra pardesü 2014, kışlık pardesü keçe kap modelleri, kayra kışlık kece pardesü fiyatları, kayra giyim pardesü, kayra kışlık pardesü
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>