2014 Huşe İlkbahar Yaz Koleksiyonu

 

Siyah İlkbahar Ve Yaz Koleksiyonu

Siyah İlkbahar Ve Yaz Koleksiyonu

                 

                 Huşe İlkbahar Yaz Kreasyonu

       Son yıllarda tesettür giyim konusunda kat edilen mesafe ve gelişimler sonucu olarak bu sektörde ciddi anlamda iyi markalara kavuşmuş bulunuyoruz. Bu markalardan birisi olarak da Huşe son dönemde adından fazlasıyla söz ettirir kıvama gelmiş durumda. Huşe’nin bu denli beğeni toplayan kreasyonlarına 2014 yılında da kaldığı yerden devam ettiğimi rahatlıkla söyleyebiliriz.

Huşe ilkbahar yaz kreasyonu son derece canlı renkler ve gösterişli modellerden oluşuyor. Huşe tesettür giyim modasında belirleyici markalardan birisi olarak sokak modasında fazlasıyla söz sahibi durumda. Hal böyle olunca bir çok tesettür giyimi benimsemiş olan bayan tarafından da ilgi ile takip ediliyor. Huşe’nin yaz kreasyonları içerisinde en çok ilgi çeken modeller arasında canlı kırmızı renkleri görebiliyoruz. Kırmızı renkteki modeller son derece zarif ve şıklıktan ödün vermeyenler için vazgeçilemeyecek ürünler arasındaki yerini alacaktır.

Huşe ilkbahar yaz kreasyonu arasında bir diğer ilgi çeken renk ise saks mavisi diyebiliriz. Saks mavisinin o kendine has havası, asaleti temsil eden görüntüsü sayesinde bayanlardan hak ettiği beğeniyi alacaktır diye düşünüyoruz. Ayrıca eşarplar konusunda da birbirinden güzel alternatifli bir ürün yelpazesi oluşturulmuş gibi gözüküyor. Tüm bunları bir araya getirdiğinizde tesettür giyimin ilkbahar yaz kreasyonun da fazlasıyla Huşe’ye ait ürünler ile karşılaşacağımızı söylesek yanlış olmayacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2014 Armine İlkbahar Yaz Kreasyonu başlıklı makalemizde Armine İlkbahar Yaz Koleksiyonları ve Yeni Sezon İlkbahar Yaz Koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir