2014 Hünkar İpek Şal Modelleri


1x1.trans
Hünkar İpek Şal Modelleri

Yeşil-Hünkar-İpek-Şal-Modelleri-682x1024
Yeşil Hünkar İpek Şal Modelleri

Tesettürlü bayanlar arasında hızla yayılmaya başlayan eşarp yerine şal kullanımı her geçen gün biraz daha fazla bayan tarafından benimsenmeye devam ediyor. Bu durumunda en büyük etkenlerden birisi olarak ise şalların çok daha kaliteli bir görüntüye sahip olmasını örnek gösterebiliriz. Birde kaliteli markalar tarafından üretilen ve özellikle ipek kullanılan şallar görsel açıdan ciddi anlamda tatmin edici bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlıyor. Hünkar markasının 2014 yılında piyasaya sürdüğü ipek şal modelleri ne demek istediğiniz canlı kanıtı olarak söylenebilir.


2014 Hünkar ipek şal modelleri ile ilgili olarak genel bir yorumda bulunmak gerekirse hepsinin son derece zarif bir görüntüye sahip olduğunu söylemek mümkün. Özellikle uç kısımlarında sarkan iplik detayı olan modellerin son derece şık bir görüntüsünün olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Bu modeller eşarp yerine kullanıldığında o sallanan iplikleri sayesinde çok daha hareketli bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlıyor. Bu gibi sebeplerden ötürü de tesettürlü birçok bayan tarafından Hünkar ipek eşarp modellerine olan ilgi her geçen gün biraz daha artıyor.

2014 Hünkar ipek şal modelleri içinde renk konusunda geniş bir ürün çeşitliliği olduğunu söylemek mümkün. Kırmızıdan başlayarak açık yeşile kadar çok geniş bir renk yelpazesi mevcut durumdadır. Fakat bu renkler içinde en çok dikkat çekenler ise kırmızı, saks mavisi, yeşil ve siyahtır. İpek kumaşlar en çok bu renklerde kendini belli etmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Eşarp Modelleri ve Kombin Önerileri başlıklı makalemizde Yeni Eşarplar, Yeni Moda Eşarplar ve Yeni Sezon Eşarplar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*