2014 Gönül Kolat Tesettür Yaz Modası


Mor Gönül Kolat Tesettür Yaz Modası
Mor Gönül Kolat Tesettür Yaz Modası

Turuncu Gönül Kolat Tesettür Yaz Modası
Turuncu Gönül Kolat Tesettür Yaz Modası

Yaz aylarında artan sıcaklıklar herkesi etkiliyor. Henüz sıcakları tam olarak hissetmiyor olsak da ara ara kendini belli ede güneşte dahi ciddi anlamda bunaldığımız anlar yaşıyoruz. Henüz yazlık kıyafetlerimizi tam olarak kullanamadığımız için bu sıcaklık artışları bizleri daha da çok etkiler hale gelmiş durumda. Yaz aylarına hazırlık yapmak adına gerekli önemleri almak yani gerekli kıyafetleri hazırlamak oldukça önemli bir hal alıyor. Sonuç itibariyle kimse sıcak havalarda bunalmak ve sinir bozucu anlar yaşamak istemeyecektir. Bu alanda Gönül Kolat’a ait yaz modelleri ciddi anlamda sükse yapmış durumda diyebiliriz.

2014 Gönül Kolat tesettür yaz modası içinde yer alan parçaların büyük bölümü yazın hareketli havasını yansıtmaya yetecek motiflerle süslenmiş durumda. En çok dikkat çeken modeller ise kuşkusuz uzun ve salaş etekler olacaktır. Bu eteklerde bolca çiçek detayı dikkat çekiyor ve yeterli düzeyde uygulanan motifler yazın hareketli havasını yansıtmakta oldukça başarılı bir iş çıkartmış durumda. Bunun haricinde sadece çiçekli değil tam anlamıyla bir renk cümbüşüne sahne olan etek modelleriyle de beğeni kazanmaya devam ediyor 2014 Gönül Kolat tesettür yaz modası. Eteklerde dalgalı motifler birbirinden farklı fakat uyumlu renklerle uygulandığında tahmin dahi edemeyeceğiniz bir şıklığa ulaşabiliyorsunuz. Bu tarz uzun etekleri giymekten hoşlananlar için ideal bir seçim olarak ön plana çıkıyor.

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.