2014 Gönül Kolat Tesettür Abiye Modelleri


Nar Çiçeği 2014 Gönül Kolat Tesettür Abiye Modelleri
Nar Çiçeği 2014 Gönül Kolat Tesettür Abiye Modelleri

Tasarım 2014 Gönül Kolat Tesettür Abiye Modelleri
Tasarım 2014 Gönül Kolat Tesettür Abiye Modelleri

Bazı tesettürlü hanımların tercihi butiklerden giyinmekten yana olmaktadır. Bunun avantajları da dezavantajları da vardır.Ancak bugün ki yazımızın konusu bu değilde yine bir butik markası olan Gönül Kolat tasarımlarından bahsetmek istiyorum.

Düğün sezonunun ve mezuniyet sezonun yaklaşması birçok şeyi değiştirmeyi başarmıştır. Çok farklı tarz arayan ve özel tasarım tesettür abiye modellerini tercih eden tesettürlü hanımların tercihi Gönül Kolat tesettür tasarımları olmaktadır. 2014 Gönül Kolat tesettür abiye modelleri oldukça özenle hazırlanmış abiye modelleri arasındadır. Bu modeller her tarz hanıma hitap etmeyi de başarmaktadır. Hem sade hemde aynı zamanda gösterişli abiye modellerini burada bulabilirsiniz. 2014 yılında abiye modellerinde genelde parlak, simli ve pullu detaylar kullanılmıştır. Gönül Kolat abiye modelleri üstünde de bunu sıkça görebilirsiniz. Gösterişten hoşlanıyorsanız bu modellerden tercih edebilirsiniz. Ve bu modelleri sade bir topuklu ayakkabı ile kombin ederseniz, uyumu yakalama şansınız da artacaktır. Bunun yanında birde sade, düz kesim abiye modelleri 2014 Gönül Kolat tesettür abiye modelleri içinde karşımıza çıkan modellerdendir. Sadelikten hoşlanan hanımlar da unutulmamış ortaya çok zarif tasarımlar çıkarılmıştır. Bu tasarımlar da da en çok açık pembe, krem ve beyaz renklerini görebilirsiniz. Yazın canlılığını simgeleyen bu açık renkler abiyeye ayrı bir hava katmaktadır. Bu abiye modelleri ile de daha gösterişli ayakkabı modelleri kombin yapabilirsiniz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.