2014 Gamze Polat Yaz Koleksiyonu


En Güzel Gamze Polat Yaz Koleksiyonu
En Güzel Gamze Polat Yaz Koleksiyonu

Gamze Polat Yaz Koleksiyonu
Gamze Polat Yaz Koleksiyonu

                                2014 Gamze Polat Yaz Koleksiyonu

     Tesettür giyim tarzı konusunda sektörde iyi işlerin altına imza atan firmaların varlığı, bu tarz giyim tarzını benimsemiş olan bayanların yüzünü güldüren başlıca faktörlerden birisidir. Eskiden, sıradan ve sade bir sektör izlenimi veren tesettür giyim, günümüzde hem maddi anlamda çok büyük bir pazarı ifade ederken hem de önemli modacıların ve markaların faaliyet gösterdiği bir alan haline gelmiş durumda. Bu denli büyümüş ve gelişmiş bir sektörde de güzel ve kaliteli ürünleri bulabilmek eskiye göre çok daha kolay bir iş haline gelmiş durumda.

2014 Gamze Polat yaz koleksiyonu içinde en çok dikkat çeken modeller tek renk elbiseler olacak. Bu elbiseler tamamı tek renkten üretilmiş durumda ve elbiseyi hareketlendirmek adına bek kısmında bir kuşak monte edilmiş. Kemer görevi gören bu kuşak kimi modellerde püsküllü bir ayrıntıya da sahip durumda. Bahsettiğimiz elbiselerde renk konusunda ise ilk tercih sarı, yeşil gibi açık tonlar ve yaz aylarının havasını yansıtabilecek renkler olacaktır.

2014 Gamze Polat yaz koleksiyonu, tek parçalı kıyafetlerin yanı sıra gömlek ve uzun etek kombinasyonunun da sıklıkla kullanıldığı bir çalışma olmuşa benziyor. Bunlar arasında beyaz gömlek en çok kullanılan gömlek modeli ve bunun altına giyebileceğiniz kareli ya da tek renk bir etek son derce güzel görünmenizi sağlayacaktır.

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.