2014 Fiyonklu Tesettür Elbise Modelleri


Krem Fiyonklu Tesettür Elbise Modelleri
Krem Fiyonklu Tesettür Elbise Modelleri

Yeni Fiyonklu Tesettür Elbise Modelleri
Yeni Fiyonklu Tesettür Elbise Modelleri

Tesettür elbiseler son dönemde bir hayli farklılaşmaya başlamış durumda. Birkaç sene öncesine kadar son derece kısıtlı ve alternatifin az olduğu bir moda alanı iken günümüzde çok daha geniş çaplı ve alternatifi bol bir sektör halini almış durumda. Özellikle de elbiseler konusunda bu farklılığı çok daha net bir şekilde görmek mümkündür. Son dönemin en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alan fiyonklu tesettür elbiseler, yaz döneminde özellikle düğünlerde sıklıkla karşımıza çıkacağa benziyor.

2014 fiyonklu tesettür elbise modelleri içinde fiyonk detayının daha çok bel kısmında bir nevi kemer görevi gören şekilde kullanıldığını söylemek mümkündür. Belde kullanılan bu detay daha çok elbisenin üst kısmı ile alt kısmı arasındaki renk geçişlerinde bağlayıcı rol ile kullanılıyor. İki farklı rengin bir arada kullanılmasında belde ara renk olarak fiyonk detayı kullanmak hem renk konusunda tezatlığın önüne geçiyor hem de şık bir dekor olarak elbiseye artı bir özellik katıyor.

2014 fiyonklu tesettür elbise modelleri içinde bel kısmında kullanılan fiyonk detayının yanı sıra bir nevi papyon görüntüsüne sahip ve boyun kısmında kullanılan fiyonk detayından da bahsetmek mümkündür. Bu sayede çok zarif bir görüntü elde edilebilirken aynı zamanda şıklık noktasında da oldukça başarılı bir iş çıkartılmış olunuyor.

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.