2014 Famelin Giyim Tesettür Yaz Modelleri


Leoparlı-2014-Famelin-Giyim-Tesettür-Modelleri-737x415
Leoparlı 2014 Famelin Giyim Tesettür Modelleri

Uzun-2014-Famelin-Giyim-Tesettür-Modelleri
Uzun 2014 Famelin Giyim Tesettür Modelleri

Bazı tesettür giyim markaları vardır ki tesettür giyime adete renk katmıştır ve aynı zamanda da tesettür giyime farklı bir hava katmayı da başarmıştır. Bu markaların başında da Famelin tesettür giyim markası gelmektedir. Bu markayı pek çoğunuz belki de bilmiyorsunuz bile ancak tesettür giyimde gerçekten de gerçekten bir yerlere gelebilmiş markalar arasındadır.


Her marka da olduğu Famelin markası da 2014 yaz koleksiyonunu piyasaya sürmüştür. Tesettürlü hanımların kışın kıyafet bulması yaza göre daha kolaydır. Ancak bu marka bu durumu ortadan kaldırmıştır. Hem kaliteli hemde şık ürünleri ile tesettürlü hanımlar yaz aylarını rahat bir şekilde geçirebilmektedirler. Yazlık pantolon- tunik, etek- gömlek m-kombinlerinden çok yazlık tesettür elbise modellerine ağırlık verildiği açık bir şekilde görülmektedir.Bel kısmında kemer detayı olan elbise modelleri 2014 Famelin giyim tesettür yaz modelleri içinde en çok ön plana çıkan elbise modelleri arasındadır. Bu elbise modellerinin zarifliği çok uzaktan bile gözükmektedir. Yazlık elbise modelleri üstünde çok farklı işlemelere de sahip elbise modelleri de oldukça fazla mevcuttur. Dantel işlemeli ve asimetrik kesimli elbise modelleri 2014 Famelin Giyim tesettür yaz modelleri içinde ön plana çıkmayı başarmıştır. Diğer bir yandan bu elbise modelleri ile eşarp ve şal kombini yapabilirsiniz. Uygun kombinler ile yazın en şık hanımları arasında yerinizi alacaksınız demektir.

Bir önceki yazımız olan Eşarp Modelleri ve Kombin Önerileri başlıklı makalemizde Yeni Eşarplar, Yeni Moda Eşarplar ve Yeni Sezon Eşarplar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*