2014 Doque Tunik Modelleri


1x1.trans
Bordo Doque Tunik Modelleri

Siyah-Doque-Tunik-Modelleri-682x1024
Siyah Doque Tunik Modelleri

Tesettürlü bayanların büyük bir bölümü için en çok tercih edilen kıyafetlerin başında tunikler gelmektedir. Tuniklerin yapısal özellikleri sebebiyle çok rahat giysiler olması bu denli popüler olmasında önemli bir etken olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir de tuniği üreten markanın belli bir kaliteyi standartlaştırmış olarak müşterilerini sunması sonucu çok başarılı ürünlere ulaşmak mümkün olmaktadır. Bahsettiğimiz kaliteyi standartlaştırmayı başarmış markalar arasında ise en çok adı geçenlerden birisi Doque firmasıdır. Tunik söz konusu olduğunda da sektörde liderlik pozisyonunu elinde bulunduran marka uzunca bir süre daha bu koltuğu kaptırmayacağa benziyor.


2014 Doque tunik modelleri arasında en çok dikkat çeken ve son dönemin moda alanında en çok beğenilen türlerinden birisi olan kot detayını görüyoruz. Kot tunik modelleri bir nevi şıklıkla aynı anlama gelen bir görüntüye sahip diyebiliriz. Çok sayıda bayan için en değerli ve en çok beğenilen modeller bu kot tunik modelleridir. Son derece zarif ve şık görüntüsü ile de bu övgüyü neden hak ettiğini hemen herkese gösteren model, ilerleyen dönemlerde de popülerliğini koruyacağa benziyor.

2014 Doque tunik modelleri içinde genel bir renkten bahsetmek mümkün değildir. Hemen her renkten ürünün kolaylıkla bulunabildiği koleksiyonda ağırlıklı olarak koyu tonların hakimiyetinden söz edilebilir. Koyu tonlar içinden ise siyah, diğerine nazaran bir adım öndedir denilebilir.

 

Bir önceki yazımız olan Eşarp Modelleri ve Kombin Önerileri başlıklı makalemizde Yeni Eşarplar, Yeni Moda Eşarplar ve Yeni Sezon Eşarplar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*