2014 Doque Pardesü Modelleri


1x1.trans
Dantel ve Pil Detaylı Doque Pardesü Modelleri

Somizye-Yaka-Doque-Pardesü-Modelleri
Somizye Yaka Doque Pardesü Modelleri

Tesettürlü bayanlar arasında bir anket yapılsa ve en çok kullandıkları kıyafetlerin hangisi olduğu sorulsa kuşkusuz ilk sırada pardesüler çıkacaktır. Tesettür giyimin temel unsurlarından birisi olan pardesüler bayanlar tarafından da oldukça büyük bir ilgi ile takip ediliyor. Bu alanda faaliyet gösteren kaliteli markaların olması da bayanların pardesülere olan ilgisinin artmasında büyük bir etken olarak gösterilebilir. Özellikle son dönemde Doque gibi bir markanın çıkarttığı pardesü modelleri bayanların beğenisini toplamaya devam ediyor. Son dönemin flaş isimlerinden birisi olan bu marka sayesinde pardesüleri kombinlerinizde kullanarak şık bir görüntüye ulaşmakta mümkün olabiliyor.


2014 Doque pardesü modelleri içinde yer alan ürünler arasında ilk olarak dikkatleri üzerine çeken model kot pardesülerdir. Son birkaç yıldır bayanların en çok tercih ettiği ürün haline gelen kot pardesü modelleri bu senede oldukça popüler olacağa benziyor. Kot pardesülerde ağırlıklı olarak koyu tonların kullanıldığını da belirtmemiz gerekiyor. Bu sayede daha sade fakat bir o kadar da şık bir görüntüye ulaşmak mümkün olacaktır. Aynı zamanda kot pardesülerdeki kemer detayları da sizlere farklı bir hava katacak diyebiliriz.

2014 Doque pardesü modelleri arasındaki bir diğer popüler ürün ise hakim yakalı pardesülerdir. Bu modellere de bir göz atmanız sizler için iyi olacak gibi duruyor. Farklı bir tarz arayanlar için uygun bir ürün olduğunu söyleyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Eşarp Modelleri ve Kombin Önerileri başlıklı makalemizde Yeni Eşarplar, Yeni Moda Eşarplar ve Yeni Sezon Eşarplar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*