2014 Dantelli Tesettür Elbise Modelleri


Pembe Siyah Dantelli Tesettür Elbise Modelleri
Pembe Siyah Dantelli Tesettür Elbise Modelleri

Mavi Dantelli Tesettür Elbise Modelleri
Mavi Dantelli Tesettür Elbise Modelleri

Her hanımın her zaman kendine bakmaya ve bakım yapmaya ihtiyacı vardır. Ki zaten çoğu hanım bunu gerçekleştirmeyi başarmaktadırlar. Kıyafetlerinden tutun aksesuarlarına kadar her şeyini özenle seçmektedirler. Fakat kıyafet konusunda ise daha özenli davranmaya çalışırlar her zaman. Mesela bir elbise seçerken en moda olanını en çok beğendiğini alır.

Elbiseler hanımlar için en önemli kıyafet türlerinden biridir. Bazen özel gün ve geceler için bazense güne giderken giyebilecekleri elbiseleri ayrı bir özenle seçerler. Tesettürlü hanımlar için de bu durum aynıdır. Ve son zamanın trendi olan dantel modasını duymayan kalmamıştır. Eteklerde bluzlarda ve aynı zamanda da elbiselere yansımayı başaran dantel modası 2014 yılının trendleri arasındadır.  Bu yüzden de bu yazımızda 2014 dantelli tesettür elbise modelleri konusuna değinmek istedik. Dantel modası apayrı bir şeydir. Çünkü danteller çok zarif bir görüntüye sahiptir. Bunun bilincinde olan tesettür giyim firmaları da özellikle dantelli elbiseler üzerinde durmuştur ve ortaya çok güzel tasarımlar meydana getirmiştir. 2014 dantelli tesettür elbise modelleri arasında her ren elbise modeline rastlamak mümkündür. Yaz aylarının yaklaşmasıyla beraber siyahın yerini daha canlı renkler almayı başarmıştır. Dantel detayı elbisenin farklı kısımlarına işlenmiş olabilir. Bazen kol kısmında, bazen ön kısmında bazense etek kısmında dantel detayı ile karşılaşabilirsiniz. Fakat hepsi de bir hayli güzel elbise modelleridir.

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.