2014 Dantelli Şal Modelleri


Krem Dantelli Şal Modelleri
Krem Dantelli Şal Modelleri

Yeşil Dantelli Şal Modelleri
Yeşil Dantelli Şal Modelleri

Tesettür giyimin en önemli kısmı baş örtüsüdür. Baş örtüsü denilince de akla genelde eşarp ve şal modelleri gelmektedir. Bazen hanımlar eşarp tercih etse de artık daha çok şal modelleri üstünde durmaktadırlar. Şal modelleri tesettürlü hanımları oldukça modern ve bir o kadar da zarif göstermektedir.

Geçen senelerde genelde düz renk şal modelleri moda olsa da bu sene oldukça farklı şal modelleri moda olmaktadır. Bu sene en çok tercih edilen şal modelleri arasında dantelli şal modelleri bulunmaktadır. Dantel modası hem giyimde karşımıza çıkarken şimdi ise şallar üstünde karşımıza çıkmaktadır. 2014 dantelli şal modelleri oldukça şık modellerdir. Tesettürlü hanımlar da bunun farkına varmış olmalı ki birçok hanım bu şal modellerinden tercih etmektedir. Genelde şalın uç kısmında bulunan dantel modası oldukça zarif bir görüntüye imza atmaktadır. Şal modellerinde sadelikten sıkılan hanımlar için ideal olan bu dantelli şal modelleri gerçekten çok modern durmaktadır. Genelde pembe, kırmızı ve bordo şallar üstüne siyah dantel işlemeleri vardır. Bunun dışında da daha farklı dantel işlemeleri de bulunmaktadır. Bunu sizin için hazırladığımız albümde görebilirsiniz. Bu şal modellerini günlük hayatta ve özel günlerde de kullanabilirsiniz.

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.