2014 Çiçek Desenli Eşarp Modelleri


Pembe ve Kırmızı 2014 Çiçek Desenli Eşarp Modelleri
Pembe ve Kırmızı 2014 Çiçek Desenli Eşarp Modelleri

Zarif 2014 Çiçek Desenli Eşarp Modelleri
Zarif 2014 Çiçek Desenli Eşarp Modelleri

Tesettürlü bayanlar için eşarpların ne kadar değerli olduğunu hepimiz az ya da çok farkındayızdır. Tesettürlü bayanların görsel olarak en çok dikkat çeken kıyafetleridir ve bu sebeple özen gösterilmesi, dikkat edilmesi gerekmektedir. Eğer doğru tercihler yapılabilirse ortaya çıkacak olan sonuçta çok iyi olacaktır. Fakat biraz olsun gelişi güzel seçilen modeller sonucu şıklıktan çok uzak sonuçlarda elde edilebiliyor. 2014 senesinde özellikle çiçek desenli eşarp modellerine olan ilginin artmış olduğunu da belirtmemiz gerekiyor.

2014 çiçek desenli eşarp modelleri aslında son derece birbirinden farklı modellerden oluşmaktadır. Kimi model sadelik üzerine kurulu iken kimisinde ise renkler olabildiğince ön plana çıkartılmıştır. Bu modeller arasında en çok dikkat çekenlerden bir tanesi olarak leopar deseni ve çiçek motiflerinin bir arada kullanıldığı eşarpları örnek göstermek yerinde olacaktır. Leopar desenini andıran motifler ile çiçek desenlerinin bir araya getirilmesi sonucu son derece sıra dışı bir görüntü elde edilmişe benziyor. Ortaya çıkan sonuç hem dikkat çekici hem de kalite, şıklık gibi kıstaslardan da tam puan almayı başarmışa benziyor.

2014 çiçek desenli eşarp modelleri arasında daha sade modelleri tercih edenler için ise açık tonların kullanıldığı ve çiçek desenlerinin fazla büyük olmayıp gene açık tonlarda işlendiği eşarpların ideal bir tercih olacağını belirtmemizde fayda olacaktır.

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

1 Comment on 2014 Çiçek Desenli Eşarp Modelleri

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.