2014 Butik Nurdan Tesettür Abiye Modelleri


1x1.trans
Kırmızı Butik Nurdan Tesettür Abiye Modelleri

Yeni-Butik-Nurdan-Tesettür-Abiye-Modelleri
Yeni Butik Nurdan Tesettür Abiye Modelleri

Son zamanlar da tesettür giyimde de moda olmayı başarmıştır butik mağazalar. Ki zaten tesettürlü hanımlar da son zamanlar butik mağazalar üstünde yoğunlaşmıştır. Bugün ki yazımızın konusunu da butik mağaza konusunda başarısını kanıtlamış Butik Nurdan abiye modelleridir.


Yaz aylarının iyice bastırması hem düğün sezonunu hemde mezuniyet sezonu yaklaşınca tesettürlü hanımların da ilgisi bu yönde artmaktadır. Oldukça farklı tesettür abiye bulabileceğiniz yerlerden biri de Butik Nurdan’dır. Bu yüzden bu gün 2014 Butik Nurdan tesettür abiye modelleri konusuna değinmek istiyoruz. Bu abiye modelleri içinde hem oldukça sade modeller hemde aynı zamanda gösterişli modeller yer almaktadır. Bazı modellerde gümüş ve altın işlemeli detaylar da bulunmaktadır. Bu tarz modeller iddialı tarzdan hoşlanan hanımlar için oldukça uygundur. Bunun yanında birde dantelli abiye modelleri 2014 butik Nurdan tesettür abiye modelleri üstünde ön plana çıkmaktadır. Dantelli abiye modelleri oldukça iddialı modeller olup hem zarif hem de modern bir görüntüye sahiptir. Bunun yanında bir de düz kesim sade abiye modelleri de karşımıza çıkmaktadır. Abiye modellerinde en çok kullanılan renkler arasında siyah ve kırmızı başı çekmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Eşarp Modelleri ve Kombin Önerileri başlıklı makalemizde Yeni Eşarplar, Yeni Moda Eşarplar ve Yeni Sezon Eşarplar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*