2014 Armine Tunik Modelleri


Siyah Armine Tunik
Siyah Armine Tunik

Yeni Armine Tunik Modelleri
Yeni Armine Tunik Modelleri

Son dönemlerin en çok tercih edilen kıyafet türlerinden biri şüphesiz ki tuniktir. Tunik modelleeri açık bayanlar tarafından çokça tercih ediliyorken aslında kapanlı bayanlarımız tarafından da çok tercih edilmektedir. Tesettürlü hanımların tuniğe olan düşkünlüğü tesettür firmalarını harekete geçirmeyi de başarmıştır.

Bir kaç ay önce piyasaya sürülen 2014 Armine tunik modelleri tesettürlü hanımların gözdesi olmayı başarmıştır. Çünkü hem tuniğin kendi doğasında sahip olduğu rahatlığı bir de Armine şıklıkla buluşturunca ortaya harika şeyler çıkmıştır. Her sene olduğu gibi 2014 Armine tunik modelleri revaçta olmayı başarmıştır. Armine’ nin kalitesi de bu tunik modellerine yansımıştır. Bu modellere baktığımızda yazlık kışlık modeller olarak ayırabiliriz. Açık renkleri genellikle yazın tercih edebilirsiniz. Canlı pembeler, sarılar bu sene oldukça moda olan renkler arasında. Bunun yanı sıra bu modellere bakıldığında genel olarak karşınıza farklı bir tarz çıkmaktadır. Efil efil kumaşları ile tasarlanmış bu tunik modelleri ilk baharın cıvıltısı ile bütünlük kurmayı başarmıştır. Ve bir de çiçekli modellerimiz bulunmaktadır. Çiçek deseninin her kıyafette yeri ayrıdır. Fakat gerçekten tunik modelleri için çiçek deseni uygundur.  Armine tesettür giyim markası bunu önceden biliyor olmalı ki her sene koleksiyonlarında çiçek desenli tunik modellerini piyasaya sunmaktadır. Çiçek deseni aynı zamanda sizin de güzel hissetmenizi sağlayacaktır. Bu güzel modelleri her sezon kullanabilirsiniz.

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.