2014 Aramiss Tesettür Tulum Modelleri


Kırmızı Aramiss Tesettür Tulum Modelleri
Kırmızı Aramiss Tesettür Tulum Modelleri

Yeşil Aramiss Tesettür Tulum Modelleri
Yeşil Aramiss Tesettür Tulum Modelleri

Bazı markalar vardır ki tesettür giyim de kalitesini kanıtlamıştır. Ve hatta kalitesiyle kalmayıp aynı zamanda oldukça şık ürünler piyasaya sürmüştür. Bu markalardan biri de Aramiss markasıdır. Aramiss tesettür giyime öncülük eden markalardan biridir. Pardesülerden tutun tesettür elbise modellerine kadar hepsinde bir hayli başarılı olmuştur.

Hanımlar tarafından sevilerek kullanılan bu Aramiss markası en yeni sezon kıyafetlerini piyasaya sürmüştür. Tesettürlü hanımların isteği üzerine ise tulum modelleri üstünde durulmuştur. Yeni bir akım haline gelen tulumlar artık tesettürlü bayanlar için de geniş ve rahat şekilde tasarlanmış. 2014 Aramiss tesettür tulum modelleri arasından en çok beğendiğimiz tulum modellerini sizinle paylaşmak istedik. Bu tulum modellerine baktığımızda dikkat çeken ilk nokta rahat görünüşüdür. Tulumun her yeri salaş bir kumaştan tasarlandığı için gerçekten rahat bir görüntüye sahiptir. Salaş tarzı kumaş istemeyen hanımlar içinse kot 2014 Aramiss tesettür tulum modelleri bir hayli tercih edilmektedir. Bununla beraber bel kısmında detay bulunan tulum modelleri 2014 yılı tulum modası arasında yerini almaktadır. Bel kısmında farklı renkte bir kemer kullanılmıştır. Ve bu görüntüde tuluma şık bir hava katmıştır.

2014 tulum modelleri açısından oldukça şanslısınız. Çünkü birçok tulum modelleri sizleri beklemektedir. Hem renk açısından hemde model açısından oldukça çeşitlilik sağlanmıştır.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.