2014 Aramiss Tesettür Abiye Modelleri


Siyah Beyaz Aramiss Abiye Modelleri
Siyah Beyaz Aramiss Abiye Modelleri

Yeşil Aramiss Abiye Modelleri
Yeşil Aramiss Abiye Modelleri

Tesettür giyimi için elbise ve abiye tarzı kıyafetleri bulmak önceki zamanlarda bir hayli zordur. Sadece tesettür elbiseleri değil aynı zamanda da tesettür abiye elbise modelleri bulabileceğiniz birçok tesettür giyim markası meydana çıkmıştır. Bu durum tesettürlü hanımları bir hayli sevindirmiştir. Düğün sezonun yaklaşmasıyla beraber tesettürlü hanımların abiye modellerine olan ihtiyaçları artmıştır.

Aramiss markası da tesettür giyim denilince akla gelen markalardan biridir. Tesettür giyim denilince etek, gömlek ve pardesü tarzı modellerin yanında bir abiye modelleri ile kendinden söz ettirmeyi başarmıştır. Bu yüzden bizde bu yazımızda 2014 Aramiss tesettür abiye modelleri konusundan bahsetmek istedik. Tesettür abiye modası son dönemlerde kendini iyice göstermeye başladı Düğün döneminin yaklaşması da tesettürlü hanımları abiye arayışına yöneltmiştir. 2014 Arasmiss tesettür abiye modelleri oldukça başarılı ve şık modellerdir. Her zevk ve her tarz uygun hazırlanan bu abiye modelleri oldukça fazla rağbet görmeye başlamıştır. Bu modeller üstünde dantel işlemeli abiye modelleri ön plandadır. Daha çok etek kısmı sade üst kısmı işlemeli olan modeller ön plana çıkmaktadır. Bir de bu modeller üstünde dikkat çeken şey ise siyah renginin ağırlığı olmasıdır. Genelde bu abiyeler üstünde çift renk kullanılmıştır. Ve siyah her zaman ki gibi hakimiyetini sürdürmeyi başarmıştır. Sizde bu güzel tesettür abiye modellerinden tercih ederek şık bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.