2014 Alvina Tunik Modelleri


1x1.trans
Renkli Alvina Tunik Modelleri

Yeşil-Alvina-Tunik-Modelleri
Yeşil Alvina Tunik Modelleri

Tesettürlü hanımların en çok tercih ettiği ve kullandığı şeylerden biri de tuniktir.  Tunik modellerini hem yaz hem kış aylarında tercih edebilirsiniz. Tunik genelde uzun kollu ve uzun üst giysisidir. Tunik modellerini tesettürlü hanımlar daha çok kullanmaktadır. Fakat sadece tesettürlü hanımlar değil aynı zamanda da açık hanımlar da tercih etmektedir.


Tesettür giyim denilince akla gelen markalardan birisi de Alvina markasıdır. Bu yüzden bu yazımızda 2014 Alvina tunik modelleri konusundan bahsetmek istiyorum. Bu modellere bakıldığında daha çok asimetrik kesimli tunik modelleri ön plana çıkmaktadır. Asimetrik kesimli ürünler bu sene için moda olan ürünler arasındadır. Genelde ise ön kısmı kısa ve arka kısmı uzun olan tunik modelleri ön plandadır. Bunun yanı sıra bide normal kesime sahip tunik modelleri fazlasıyla tercih edilmektedir. Mesele bel kısmı kemerli 2014 Alvina tunik modelleri oldukça moda olan tunik modelleri arasındadır. Bu tarz tunik modellerini pantolon modelleri ile kombin yapabilirsiniz. Yaz aylarına göre de renk seçimi yapabilirsiniz. En çok moda olan renkler arasında ise su yani mint yeşili ve mavinin tonları bulunmaktadır. Bunları ise beyaz pantolon modelleri ile kombin yapabilirsiniz oldukça hoş bir görüntüye imza atmış olacaksınız demektir. Bir de bu modeller üstünde göze çarpan dantel işlemeli tunik modelleridir.

 

 

Bir önceki yazımız olan Eşarp Modelleri ve Kombin Önerileri başlıklı makalemizde Yeni Eşarplar, Yeni Moda Eşarplar ve Yeni Sezon Eşarplar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*