2014 Alvina Tesettür Gömlek Modelleri


1x1.trans
Toprak Rengi Tesettür Alvina Gömlek Modelleri

Yeni-Tesettür-Alvina-Gömlek-Modelleri
Yeni Tesettür Alvina Gömlek Modelleri

Bayanların giyim kuşam konusunda herkes için önem arz eden bazı parçaları, kıyafetleri vardır. Bu kıyafetler arasında sıklıkla gömleğe rastlamak mümkündür. Kullanım alanı olarak çok geniş bir kitleye hitap eden gömlekler hem tesettür giyim tarzını benimsemiş bayanlar hem de diğer bayanlar için kullanılabilen ortak bir kıyafettir. Tesettür giyim sektöründe ise Alvina markasına ait gömlekler bir hayli popüler ürünler arasında yer alıyor. Markanın genel olarak kaliteli bir ürün üretme anlayışının sonucu olarak gömleklerde de son derece kaliteli sonuçlar elde edildiğini söyleyebiliriz.


2014 Alvina tesettür gömlek modelleri için ilk göze çarpan nokta olarak zarafet ve şıklıktan bahsedilebilir. Tüm ürünlerde ortak özellik olarak bu iki unsurdan bahsetmek mümkün. Bunun yanı sıra öne çıkan model ise fiyonklu gömlekler oluyor. Düğme kısmında sıradan düğmeler yerine fiyonkların bulunduğu modeller son derece dikkat çekici ve göze hoş gelen bir görüntüye sahip. Özellikle beyaz gömleklerin üzerine daha koyu renklerdeki fiyonklar ile düğmeler işlemek son derece tatmin edici sonuçlar vermişe benziyor.

2014 Alvina tesettür gömlek modelleri çok farklı renklerde üretilmiş durumda. Hemen her renkte ürün bulabileceğiniz için bu konuda çok geniş bir ürün yelpazesinden bahsetmek mümkün diyebiliriz. Açık tonlarda üretilen gömleklerin yanı sıra siyah ya da diğer koyu tonlardaki ürünleri de rahatlıkla bulabileceksiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Eşarp Modelleri ve Kombin Önerileri başlıklı makalemizde Yeni Eşarplar, Yeni Moda Eşarplar ve Yeni Sezon Eşarplar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*