2014 Alvina Tesettür Abiye Modelleri


Şık Alvina Tesettür Abiye Modelleri
Şık Alvina Tesettür Abiye Modelleri

             

Kırmızı Alvina Tesettür Abiye Modelleri
Kırmızı Alvina Tesettür Abiye Modelleri

               

    2014 Alvina Tesettür Abiye Modelleri

      Tesettür giim sektöründe söz sahibi markalardan birisi olan Alvina, tesettür giyime gönül vermiş ve bunu bir yaşam biçimi olarak benimsemiş bayanlar için oldukça güzel ürünleri piyasaya çıkartmaya devam ediyor. Tesettür giyim modasını takip eden bayanların en büyük şikayetlerinden bir tanesi olan alternatif bulamama durumu, Alvina ürünleri sayesinde bir büyük ölçüde ortadan kaldırılmış durumda. Eskiden alışılmış olan tesettür kıyafetler yerine yeni yılda pek çok farklı tarz ve model hayatımıza giriş yapıyor.

2014 Alvina tesettür abiye modelleri, bir bayan için en özel zamanlardan olan gece davetleri söz konusu olduğunda giyilecek elbise tarzı tabi ki abiyeler oluyor. Tesettür giyim tarzında ise maalesef bu abiye sektörü çok fazla çeşide sahip değildi. Tabi ki Alvina sektöre girene kadar. Alvina markasının 2014 yılı için piyasaya sunduğu abiyeler arasında belden bağlamalı modeller bir hayli dikkat çekeceğe benziyor.

2014 Alvina tesettür abiye modelleri renk bazında daha çok pastoral tonların ağırlıkta olduğunu görebiliyoruz. Ayrıca belden bağlamalı modellerin yanı sıra düğmeli modellere de dikkat etmenizde fayda görüyoruz. Düğmeli modellerin kendine has havası ve çoğu modelde hakim yakalar ile kombinlenmiş olması sonucu ortaya çok başarılı abiyeler çıktığını söyleyebiliriz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.