2014 Alvina Etek Gömlek Kombinleri


Şık Alvina Etek Gömlek Kombinleri
Şık Alvina Etek Gömlek Kombinleri

Yeşilli Alvina Etek Gömlek Kombinleri
Yeşilli Alvina Etek Gömlek Kombinleri

Hem açık hemde tesettürlü hanımlar günlük hayatta gömlek etek kombinlerini sık sık kullanırlar. Fakat tesettürlü hanımlar bu kombini daha çok kullanmaya başlamıştır. Etek ve gömlek kombinlerinin birçok avantajı bulunmaktadır. Hem oldukça şık bir görüntüye ulaşabilirsiniz hemde kullanımı oldukça rahattır.

Bu yıl etek gömlek kombinlerine ağırlık veren markalardan birisi de Alvina’dır. Her sezon çıkardığı birbirinden güzel kombinlerle tesettürlü hanımların beğenisini toplamayı başarmıştır. Şimdi bu kombinleri ayrıntılı incelemek gerekirse söze ilk renklerle başlamak istiyorum. Resimlerden de görüldüğü gibi bu sene en çok kullanılan renk yeşil ve tonlarıdır. 2014 Alvina etek gömlek kombinleri için de bu renkler geçerlidir. Mesela zümrüt yeşili, petrol yeşili, çimen yeşili ya etekte ya da gömlekte kullanılmıştır. Bunun dışında yaz ayları için krem rengi modası varken daha soğuk havalar için siyah tonlarını tercih edebilirsiniz. Bu kombinlerin diğer bir avantajı ise hem özel gecelerde hemde günlük hayatta kullanabilme şansıdır. Uygun ayakkabı ve eşarpla tamamlarsanız özel günlerde de gayet şık bir görüntüye ulaşabilirsiniz. Diğer bir yandan genel olarak sade etek modelleri ile zarif gömlek modelleri kombin yapılmıştır. Fırfırlı, fiyonklu gömlekleri etek üstüne kombin yapma da kullanabilirsiniz. Ya da kemerli etek modellerinin içine gömleği sokup şık bir hava yaratbilirsiniz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.