2014 Aker Yazlık Tesettür Bluz Modelleri


Buz Mavisi Aker Yazlık Tesettür Bluz Modelleri
Buz Mavisi Aker Yazlık Tesettür Bluz Modelleri

Şık Aker Yazlık Tesettür Bluz Modelleri
Şık Aker Yazlık Tesettür Bluz Modelleri  

Tesettürlü hanımların günlük hayatta en çok tercih ettiği üst kıyafetler; gömlek,  tunik ve bluz modelleridir. Hepsinin kullanım alanı başkadır. Tunik modellerini daha çok pantolonlar ile kullanabilirsiniz ancak tesettür bluz modellerini istediğiniz her şeyle kullanabilirsiniz.

Bugün de yazımızda tesettürlü hanımların işini kolaylaştıran bluz modellerinden bahsetmek istiyorum. Bluz modelleri olarak da önerebileceğim markalardan birisi Aker markasıdır. Bilindiği üzere Aker tesettür giyimde her alanda kendini ispatlayabilmiş bir markadır. Özellikle de bluz konusunda bu sene oldukça iddialı görünmektedir. Birbirinden özgün tasarımlarla 2014 yılında karşımıza çıkmaktadır. 2014 Aker yazlık tesettür bluz modelleri arasında asimetrik kesimli bluz modelleri çok fazla beğeni toplamıştır. Bu modeller sizin oldukça modern bir görüntüye sahip olmanızı sağlayacaktır. Ve eğer sıradan bluz modelleri giymekten sıkıldıysanız kesinlikle bu modelleri size tavsiye edebilirim. Desenli bluz modelleri de bu sene çok beğenilen modeller arasındadır. Birbirinden farklı desenlerle iddiasını her yerde gösterebilen modellerdir. Diğer bir yandan ise saten bluz modellerini de özel gün ve gecelerde kullanabilirsiniz. Renk bakımından bu sene oldukça şanslısınız. Her renkte Aker yazlık bluz modelleri bulunmaktadır. Ve yaz ayları için genelde capcanlı renkler sizi vitrinlerde beklemektedir. Bu canlı renkli bluz modellerini sade etekler ya da pantolon modelleri ile kombin yapabilirsiniz.

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.