2014 Aker Yazlık Pardesü Modelleri


Fiyonklu Aker Yazlık Pardesü Modelleri
Fiyonklu Aker Yazlık Pardesü Modelleri

Şık Aker Yazlık Pardesü Modelleri
Şık Aker Yazlık Pardesü Modelleri

Sıcak havalarda yaz ayları için üretilmemiş bir pardesü tercih etmenin ne kadar büyük bir hata olduğunu her tesettürlü bayan en az bir kere tecrübe ederek öğrenmiştir. Eğer yazlık olarak üretilen pardesüler ile değil de kış mevsimi için kullanılan bir pardesü modeli ise yaz sıcağına çıkmanız halinde ne denli bunaltıcı bir sıcak ile karşı karşıya kalacağınızı hepiniz tahmin ediyorsunuzdur. Şu günlerde de sıcakların iyice yükselmesi ile birlikte yazlık pardesülere olan ihtiyacın ne kadar arttığının da farkındasınızdır. Bu yüzden 2014 senesin Aker markasına ait yazlık pardesü modelleri bir göz atmalı v kendiniz için bir model almalısınız.

2014 Aker yazlık pardesü modelleri arasında en çok tercih edilen model olarak bel kısmında bağlamalı pardesüleri örnek vermek yerinde bir karar olacaktır. Bel kısmına yerleştirilen kuşak sayesinde pardesünüzü bağlayabiliyor ve böylece giymiş olduğunuz pardesüye farklı bir hava katabiliyorsunuz. Hal böyle olunca da 2014 senesinde en çok tercih edilen modeller arasında bağlamalı pardesüler ilk sırada yerini alabiliyor.

2014 Aker yazlık pardesü modelleri içinden klasik modellerden vazgeçemeyenler için kemerli ve düğmeli modellerinde olduğunu söylemeliyiz. Kemerli modeller zarif bir görüntünün ortaya çıkmasında en büyük etkenlerden bir tanesi olarak biliniyor. Bunun yanı sıra düğmeli modeller sayesinde de şık bir görüntü elde edilebiliyor.

 

 

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.