2014 Ahsen Tesettür Bluz Modelleri


1x1.trans
Açık Mavi Fırfırlı Ahsen Tesettür Bluz Modelleri

Mavi-Ahsen-Tesettür-Bluz-Modelleri-758x1024
Mavi Ahsen Tesettür Bluz Modelleri

    Tesettür giyimde özellikle yaz aylarında en çok tercih edilen ürünler arasında bluz üst sıralarda yer alıyor. Hem görsel açıdan hem de kullanışlı bir ürün olması gibi sebepler göz önüne alındığında hemen herkesin tatmin olacağı tarzda modelleri içeriyor. 2014 senesinde tesettür giyimin önemli markalarından birisi olan Ahsen tarafından piyasaya sürülen tesettür gelinlikler bayanların çok hoşuna gideceğe benziyor. Bunun yanında birçok farklı model ile her zevke göre bir ürünün bulunduğu modeller arasında kendinize göre bir şeyler mutlaka bulacaksınızdır.


2014 Ahsen tesettür bluz modelleri içinde yer alan bebe yakalı bluzlar son dönemin en çok tercih edilen ürünü olarak ön plana çıkıyor. Yaka kısmının bebe kesime sahip olması sebebiyle bu ürünü tercih eden bayanlarda son derece sempatik ve şık bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlayabiliyor. Renk seçiminde ise öncelikli olarak koyu tonlara yönelmenizde yarar görüyoruz. Bebe yakalı bluzlarla koyu tonlar açık tonlara nazaran daha şık ve zarif bir görüntünün ortaya çıkmasına yardımcı oluyor.

2014 Ahsen tesettür bluz modelleri arasında en çok dikkat çekici ürün ise kuşkusuz leopar desenli bluzlardır. Ahsen’in leopar desenli bluzları görsel olarak ne çok ön planda yani göz yoracak derecede iddialı ne de olması gerekenden daha sönük bir görüntüye sahiptir. Yani tam kararında bir görsellikten söz edilebilir.

 

Bir önceki yazımız olan Eşarp Modelleri ve Kombin Önerileri başlıklı makalemizde Yeni Eşarplar, Yeni Moda Eşarplar ve Yeni Sezon Eşarplar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*